Branda

Branda

Brandacı sektöründe faaliyet gösteren, vizyonunu isminden alan firmamız 2000’den beri “branda” çeşitlerini geniş bir yelpaze ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Misyonumuz; sizin taleplerinizi maksimum kalite ile minimum maliyeti bir arada tutarak karşılamak, bunu ilke edinerek size en iyi hizmeti sunarak sektörde fark yaratmaktır.

Branda çeşitleri, brandaların örnekleri, branda modelleri, istanbul brandacı, branda fiyatları, balkon brandası, branda kumaşları,

Firmamız Yaygın Servis ağı ile oluşacak arıza veya hasar durumunda çadır veya tente sistemine anında müdale fırsatı sunmaktadır. Fiyat bakımından ve kalite bakımından neden uygunuz ? Biz Tente kumaşları toptan şatışını ve bu ürünlerin imalatını yapmaktayız. Uzman brandacı ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

Branda Nedir

2000’’li yıllarda gelişen ve değişen dünyada yerini alan Beyaz Çadır, her geçen gün kendini yenileyerek yurt dışından ithal ettiği brandaları siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Sektöründe her zaman ilklere imza atan Beyaz Tente, sunduğu brandaların çeşitleri ile kullanıcılarına geniş yelpazeli seçenekler sunmaktadır. Çoğumuzun tente kelimesiyle aynı anlama geldiğini düşündüğümüz brandanın ne anlama geldiğini belki de bilmeyiz Branda nedir dediğimizde şöyle bir açıklama yapabiliriz : brandalar, daha çok kış hava şartlarında korunmak için polyester kumaş ile oluşturulan ürünlere verilen bir isimdir. Brandalarımız su geçirmez kumaş cinsi, güneş ve ışığa karşı her mevsim koruyucu etkisi ile kapalı alanlar sunarak sizlerin rahatlığı için vardır. Havuzda, bahçede, kafelerde, arabalarda ve daha aklımıza gelmeyen çeşitli mekanlarda ve açık alanlarda faydalanmaya yarayan brandalarımız oldukça kullanışlı olup geniş ürün çeşidiyle müşterilerine tercih genişliği sunmaktadır. Brandalar üzerine folyo yapıştırılabilen mürekkeple baskı tekniği olan dijital baskı yapılarak değişik yazı ve şekiller elde edilebilen plastik malzemelerdir. Branda nasıl yapılır ise imalatımız onu en iyi şekilde müşterilerine sunarak hizmet anlayışına devam etmektedir. Brandayı muşamba türünde, su geçirmez, kalın bez olarak anlatabiliriz ve çeşitli kullanım alanlarına göre değişkenlik göstererek yapımı da değişkenlik gösterir. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda alanında uzman kadrosuyla yapımları bizzat firma tarafından yapılmaktadır.

Brandacı

Beyza Tente İstanbul’da brandacı hizmeti vermektedir.
Şeffaf branda ile kamelya kapama,halı saha brandası değişimi tente kumaşı değişimi,tente tamiri,şantiye çadırı ve depo çadırı imalatı yapmaktayız.
Brandacı denince akla gelen firmamız uygun fiyatları ile Avrupa ve Anadolu Yakasında hizmet vermektedir.

Tenteci

Beyza Tente Olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile şeffaf kapama,şantiye çadırı,halı saha çadırı ,otomatik ve manüel tente sistemleri tören çadırları yaşam ve besi çadırları fuar stand çadırları katlanır ışıklı pergola tente sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Çadırcı

 +90 212 

  info@beyazbranda.com

 /İSTANBUL

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al

Beyaz Branda Çadır

Branda Fiyatları

Beyaz Tente Modelleri

Beyaz Çadır imalatı
Su Geçirmez Kumaşı