Foto Galeri

Foto Galeri

Beyaz Branda Tente ve Çadır olarak tüm işlemleriniz için hizmet vermekteyiz.

Branda sektöründe faaliyet gösteren, vizyonunu isminden alan firmamız 2000’den beri “branda” çeşitlerini geniş bir yelpaze ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Misyonumuz; sizin taleplerinizi maksimum kalite ile minimum maliyeti bir arada tutarak karşılamak, bunu ilke edinerek size en iyi hizmeti sunarak sektörde fark yaratmaktır.

Müşterilerinin yalnız şuan ki değil gelecekteki beklentilerini karşılayacak yaklaşım ile yeni çözümler oluşturmaya devam ediyor. Savaş Branda sunduğu hizmetler ile sizlere her durum için bir çözüm üretmektedir.

Foto Galeri Ürünlerimiz

Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip eden Beyza Branda yurt dışından ithal ettiği branda ve tente ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Beyza çadır olarak alanında en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş olup, tamamen müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermekteyiz.

Proje & tasarım bölümümüz sayesinde yapılacak işin detaylı rölöve çalışmaları sonrasında, yaptırmaya karar verdiğiniz ürünün ölçülü, yerleşimi ve 3 boyutlu tasarımı bilgisayar ortamında yapılmaktadır. Bu sayede iş öncesi görsel düzen hakkında fikir edinebilir, revizyon yapabilir ve işin yapılmış halini (yapılmadan) görebilirsiniz. sonrasında ise aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan gönül rahatlığıyla işlerinizi (yapımı için) verebilirsiniz.

Fabrikamızda üretilen ürünlerin tamamı en son teknolojik gelişmeler ışığında,en kaliteli hammadeler kullanılarak dünya standartlarında üretilmektedir. Ürünlerimizde sağlığa zararlı hammadeler kullanmaktan kaçındığımız gibi Son Teknoloji güneş geçirmeyen tente ve branda kumaşları kullanmaktayız.

Ürünlerimizin kalite çeşitliği yanında renk seçenek ve çeşitliği de oldukça fazladır. Üretim yaptığımız renk ve kalite dışında özel şartlar altında istenilen renk ve kalitede üretim yapma kapasitemiz mevcuttur.

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al

Beyaz Branda Çadır

Branda Fiyatları

Beyaz Tente Modelleri

Beyaz Çadır imalatı
Su Geçirmez Kumaşı