Asma Germe Membran Sistemleri

Asma Germe Membran Sistemleri

Asma Germe Membran Sistemleri

Birbirinden Farklı Renk ve Model Seçenekleri ile Asma germe membran branda sistemi, mimari çalışma olup kullanılan branda Avrupa kumaşlıdır. Asma germe branda sistemlerinde, demir konstriksiyon montaj yerne göre özel ölçüde veya şekilde yapılıp, üzerine branda giydirmesi yapılmaktadır.

Taşıyıcı sistemi sadece çekme kuvveti alan tekstil örtülerin (membran) ve/veya kabloların tamamen ya da kısmen kullanılması ile oluşturulan yapı sistemleridir.

Membran örtüler polyester ya da cam liflerinin dokunması ile elde edilen özel bir tür kumaştır. Bu lifleri dış etkenlere karşı korumak ve kumaşa su/hava geçirmezliği sağlamak için liflerin üzerine PVC, PTFE ya da silikon malzemeleri ile kaplama uygulanır. Kullanılacak uygun kaplama malzemesi ile malzemenin ömrü 40 yıla kadar çıkabilmektedir.

Klasik yapı sistemlerinden farklı olarak membran malzemesinin hafif olması yapıya aktarılacak ölü yükün az olmasını sağlar. Örtü gerilerek alttaki taşıyıcıya bağlanır. Örtüyü taşıyacak çelik taşıyıcı sistemde aşık sayısının azalması, hem detay kolaylığı sağlar hem de yapının tonajını düşürür. Büyük açıklıkları az düşey taşıyıcı elemanla geçme imkanı sağlar.

GERME BRANDA NASIL YAPILIR?

Asma germe branda Minimum seviyede demir aksamlar kullanılarak üretilen bu sistemler; üçgen, kare ve asimetrik şekilleriyle mekanınıza mimari bir değer kazandırır. Asma Germe Sistemi; köşe kısımlara direkler montelenerek veya mevcut kiriş ve betona plakalar koyularak membran çelik halatlarla bu noktalara gerdirilir. Tamamen demonte olarak üretilen bu sistem, geniş gölge alanıyla kullanıcısına büyük avantajlar sağlamaktadır.

ASMA GERME BRANDA ÖZELİKLERİ

Asma Germe tente sisteminde çelik taşıyıcılar yan yana birleştirilerek sınırsız alanlar oluşturmak mümkündür.
Teknik özellikleri ;
• Paslanmaz veya demir direkler
• Paslanmaz veya galvaniz gergi malzemeleri
• İthal 900 gr Membran PVC kumaş
• Galvaniz boya veya Eloktrostatik toz boya (ral kataloğu renkleri)

ASMA GERME MEMBRAN SİSTEMİ MONTAJI NASIL YAPILIR?

Asma Germe Membran Sistemin de Kullanılan Brandalar Özel Üretilmektedir. Fransa’dan ithal edilmektedir. metre kare gram ağırlığı ( 900 gram-1150 gram ) uygulanacak alana göre ürün seçilmektedir . Asma Germe Membran Sisteminin yapılacak alanı mutlaka projelendirilmelidir.

ASMA GERME MEMBRAN BRANDA FİYATLARI?

Asma Germe Membran branda fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212  ” nolu numarayı tuşlayarak asma germe membran tente fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Beyaz branda iletişim adresleri

Beyaz branda Pergole Tente iletişim adreslerinden bizlere ulaşarak teklif alabilir veya ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
+90 212  (iş)
info@Beyazbranda.com
/ İstanbul

“Asma Germe Membran Sistemleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al

Beyaz Branda Çadır

Branda Fiyatları

Beyaz Tente Modelleri

Beyaz Çadır imalatı
Su Geçirmez Kumaşı