Şeffaf Branda

Şeffaf Branda

Şeffaf Branda

Beyaz Branda Şeffaf mika stor nedir: Yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen saydam kapama özelliği olan çadır sistemidir. Hızlı kurulum ve kolay taşıma özelliği vardır.

ŞEFFAF FERMUARLI BRANDA ÖZELİKLERİ

Şeffaf Çadır Sistemleri Kullanmış olduğumuz fermuarlı şeffaf Stor 0.80 mm olup ithal şeffaf çadır. Etrafında kullanmış olduğumuz branda, 1100 Denye branda olup tırların üzerine kullanılan tırlık polyester brandandır. Şeffaf mika Soğuk geçirmeme özelliğine sahip olup karlı havalarda bile dış mekan ısıtıcısı ile rahatlıkla oturulmaktadır..

Şeffaf Kış Bahçesi branda kullanıldığı alanlarda, ısı ve nem yalıtımı sağlar, kullanılan alanları dış etkenlerden korur. Bu nedenle maliyet azaltıcı etkisi de vardır. Ortamı toz, yağmur ve sudan koruduğu gibi saydam olması nedeni ile içeriyi ve dışarıyı gösteren bir duvar özelliğindedir.

ŞEFFAF KAPLAMA  MONTAJI NASIL OLUYOR?

Şeffaf kaplama branda montajı için öncelikle mekanın ölçüsü alınır ve kurulacak şeffaf kış bahçesinin rengi sizin tarafınızdan belirlendikten sonra çalışmalara başlanır

Şeffaf branda nasıl yapılır: Dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaşındandır. Şeffaf mika, genel olarak ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılabildiği gibi kış bahçesinde kullanılan bu malzeme, % 100 PVC den oluşmaktadır. Cam gibi saydam olup içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliği vardır.

Şeffaf Tente Sistemleri Kış bahçeleri, kafe, otel, restoran gibi yerlerde maliyeti yüksek olan cam balkon yerine tercih edilebilen bir branda türü olan şeffaf brandaların, mekanları birbirinden ayıran duvar işlevi görür.

Yazın kafe ve restoran gibi işletmelerde iç mekan ve dış mekan birlikte kullanılırken, havaların soğuk ve yağışlı olduğu mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilmektedir.

Şeffaf kış bahçe sistemleri ile dış mekanlar kapatılarak bu alanın da kullanımının sağlanması mümkün olmaktadır.

Kenarlarındaki fermuarları sayesinde kapalı olarak kullanılabildiği gibi fermuarları açıp toplanarak açık alana dönüşüm sağlanarak da kullanılabilmektedir.

Etrafında kullanılan çerçeve şeklindeki brandanın renk seçenekleri vardır. İstenilen renk seçeneği kullanıldığında ortama estetik ve şık bir görünüm katmaktadır.

Şeffaf Kış Bahçesi – Branda, ısı yalıtımı ve konfor sağlayan branda türüdür. Mekana göre yapıldığından uyum sağlar, mekanın estetik görünmesini sağlar.

Kış bahçesi brandası dayanıklı olup, zorlu hava koşullarından etkilenmenize izin vermeyecek bu sistem, dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir özelliktedir.

Şeffaf stor yazın güneşin etkisi ile sıcaktan genleşmesi ve kışın da soğuk havadan dolayı çekmeler yaşanabileceğinden 0,60 mm  veya 0,80 mm kullanılması tavsiye edilmektedir

Kış bahçesi brandası kafe, restoran, otel gibi mekanlarda kullanılabildiği gibi bahçeli evlerde ve villalarda da kullanılabilir.

Kışın insanlar genellikle yağmurdan ve soğuktan dolayı içeri tıkılıp kalmaktadırlar.

Şeffaf kış bahçesi oluşturarak masmavi gökyüzünü yine üzerinizde görebilir ve bir yerlere tıkılı kalma korkusundan kurtulmuş olursunuz bu sayede. En hoş görüntüleri bu şekilde yakalayabilir hem yağmurdan korunurken hem de yağmur sakin görüntüsünü izleyerek keyif yapmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca bahçeniz var ise yağmuru çok sevmeyen bitkilerinizi bu şeffaf alan Kapama branda ile koruma fırsatı bulup en güzel bahçenizi yaratabilirsiniz. Çiçekleriniz ve bitkileriniz yağmurdan zarar görmeden gün ışığından beslenerek yaşamaya devam edebilirler.

ŞEFFAF KIŞ BAHÇESİ FİYATLARI?

Şeffaf kış bahçesi fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir.

Şeffaf cırt cırtlı branda fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Bu değişkenlik brandanın kalınlığına rengine su ve alev geçirmez şekline göre değişkenlik göstermektedir.

Kalınlık: 0.10 mm renk: şeffaf fiyat: yaklaşık olarak 4.50 TL olmaktadır.

Kalınlık: 0.30 mm renk: şeffaf m2 fiyat: yaklaşık olarak 9.50 TL olmaktadır.

Kalınlık: 0.60 mm renk: şeffaf fiyatları: yaklaşık olarak 15 TL olmaktadır.

Kalınlık: 0.60 mm renk: renkli fiyat: yaklaşık olarak 18 TL olmaktadır.

Yorum yapın

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al

Beyaz Branda Çadır

Branda Fiyatları

Beyaz Tente Modelleri

Beyaz Çadır imalatı
Su Geçirmez Kumaşı