Spor Kompleksi Çadırı

Spor Kompleksi Çadırı

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak gerekse yazın daha serin bir hava ortamına sahip olmak için sizlerde spor komplekslerine çadır yaptırmalısınız.

Beyaz Branda Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model çadırı firmamızda bulabilirsiniz.

Spor Alanı Çadırları Kullanım alanları:
» Futbol ve Futsal sahaları
» Basketbol sahaları
» Tenis kortları
» Voleybol sahaları
» Buz hokeyi ringleri
» Binicilik tesisleri
» Kapalı yüzme havuzları
» Fitness salonları
» Mini golf sahaları
» Çok amaçlı spor salonları

Spor Kompleks Çadırları

Halı Saha Çadırı Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Teknolojinin ilerlemesi ve her geçen gün bir yenisi hayata kazandırılan malzeme ve mekanizmalar ile, kolay kurulmaya imkan tanıyan tesisler gündeme gelmektedir.

Branda İhtiyaca göre tasarlanan bu mekanizmalar; yüzme havuzları alanı, basketbol sahası, voleybol sahası ve daha bir çok spor faaliyeti için uygun hale getirilmekte ve buna göre üretim gerçekleşmektedir. Kullanıcılara, kısa bir süre içinde teslim edilmesi ve spor yapılacak hale gelmesi de insanları cezbeden özellikleri arasında başı çekmektedir. Her türlü; çimlendirme, ışıklandırma ve havalandırma seçenekleri ile kullanım amacına göre şekil almaktadır.

Her türlü zemin kaplama sistemleri ile ışıklandırma ve aksesuar tarzı detayların da düşünüldüğü spor salonları, kolay kurulum ve hızlı teslimat ile hazır hale getirilmektedir. Çelik sistemlerden meydana gelmesi, zorlu hava koşullarına göğüs gererken, yapının sağlam ve uzun yıllar ayakta kalabilmesine de doğrudan destek sağlamaktadır.

Beyaz Branda olarak, Spor Kompleksi Çadırı aydınlatma, iklimlendirme, havalandırma, soğutma, ısıtma, akustik ses izolasyonu, yalıtım, manuel ya da elektronik cephe açıp kapama, spor sahası zemini oluşturulması seçenekleriyle projenize ve ihtiyacınıza en uygun opsiyon- aksesuar sistemleriyle anahtar teslim hizmet vermekteyiz.. Kısa zamanda yatırımızın size geri dönüşünü sağlayan projelerimizle size hizmet sunmaktayız.

Yarı ışık geçirgen membran kumaş, sportif aktivitelerin en yoğun yapıldığı gündüz saatlerinde gün ışığından maksimum faydanın yanı sıra sporculara pozitif bir alan da yaratmış olur. Aydınlatmaya ayrılan maliyetin miktarını önemli ölçüde azaltır. Başboğa bünyesinde imal ettiğimiz membran kumaş, insan sağlığına zararlı UV ışınlarını bloke eder. Kış aylarında içerideki havanın sıcak, yaz aylarında ise serin tutulabilmesi için yapılardan en efektif yöntemle yararlanmayı sağlayan yalıtım opsiyonlarımız müşterilerimizin talep ve ihtiyacı doğrultusunda projelendirilmektedir. Yapılarımız spor sahasının özelliklerine göre istenen boyutta üretilebilir.

 

Yorum yapın

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al

Beyaz Branda Çadır

Branda Fiyatları

Beyaz Tente Modelleri

Beyaz Çadır imalatı
Su Geçirmez Kumaşı