Dekoratif Tente

Dekoratif Tente

Dekoratif Tente

Dekoratif Tente Modelleri sabit tente modelleri ile tasarlanır. Mağaza iş yeri ve oteller dikkat çekmek için dekoratif bir ortam hazırlamasına yardımcı olur.

Beyaz Branda Sunduğu Ürünlerinde Kalite ve Estetik Tasarımı Garanti eder.

Firmamız uzman kadrosu ile çadır, tente, şemsiye, minder, kumaş, branda sektörüne yenilikler katarak geniş müşteri kitlesine ulaşmıştır. Siz saygıdeğer müşterilerimize daima kaliteli ve ciddi iş anlayışı sunarak bu sektöründe yoluna devam etmektedir. İstanbul Tenteci Firma

Renk ve desen seçenekleri mevcuttur. Kullanılan kumaşlar Avrupa ve Yerli akrilik özellikli su geçirmeyen malzemeden imal edilmektedir.

Dekoratif Tente Teknik Özellikleri

Özel Projenin Metal Aksamı Çelik Konsol veya Alüminyum profil kullanılarak üretilmektedir Kumaş seçeneği Müşterilerimizin isteği Doğrultusunda veya Çalışma yapılacak Mekanın Mimari Projesine uygun imalatı yapılmaktadır.
Uygulaması yapılacak projeye uygun Kumaş ve Branda Kataloğundan Renk Seçeneğine karar verilmektedir.

Metal Aksamı                         : Demir / Alüminyum / Bakır / Pirinç / Paslanmaz seçenekleri bulunmaktadır

Cephe Uzunluğu Minimum : o.50 cm / Maksimum : 700 cm  Üretilmektedir.

İleri Doğru Açılımı                : 0,30 cm / Maksimum : 120 cm

Her ölçüde üretimi yapılabilir. Özel model tente siparişleriniz alınır.

Sabit tente sistemleri ölçülerinize uygun olarak imal edilmektedir. Özel çalışma gerektiren bir tente modelidir.

Tente sisteminde dekora önem veren müşterilerimiz için mimari tarz otantik renk seçenekleri ile zenginleştirilmiş tente modelleri. İşletmeler için oldukça dikkat çekici bir tente sistemi olan dekoratif tente modelleri en uygun fiyata iş yerinize yada konutunuza montaj edilmektedir.

Oteller için oldukça kullanışlı ve müşteri çekici özelliğinin yanında su geçirmez kumaş yapısı ve paslanmaya karşı koruyucu boya kullanılarak uzun yıllar kullanmanız için tasarlandı.

Karpuz şeklinde oval ve düz şekillerde üretimi yapılabilmektedir. Turistik bölgelerde daha sık kullanılmaktadır.

Tente kumaş değişimi işlemlerinizi dikkatli şekilde yapmaktayız.

Firma olarak yıllardır faaliyet göstererek İstanbul’un tüm bölgelerinde faaliyet gösteriyoruz. Pek çok başarılı projeye imza atarak tecrübemize tecrübe kattık.

Tüm tente kumaş değişim işlemleriniz için gönül rahatlığı ile bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Hemen arayın uzman kadromuz aynı günde adresinizde olsun.

Her türlü işinizi sadece bir gün içinde tamamlayıp mekan sahiplerine teslim ettikten sonra garanti sunuyoruz. Çok uygun fiyatlar ile tente kumaşlarınızı değiştirebilir. Sıfır kurulum tadında kullanabilirsiniz.

Uzman kadromuz alanında tecrübe sahibi personellerden kurulmuştur siz değerli müşterilerimiz için 7/24 sahada aktif olarak çalışmaktayız.

Halen devam etmekte olan %20 indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Firma Olarak Hizmetlerimiz

Tente kumaş değişimi

Tente tamiri

İskelet onarım

Ücretsiz keşif

Sıfırdan kurulum

Yorum yapın

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al

Beyaz Branda Çadır

Branda Fiyatları

Beyaz Tente Modelleri

Beyaz Çadır imalatı
Su Geçirmez Kumaşı