Kumandalı Tente

Kumandalı Tente

Kumandalı Tente

Uzaktan Kumandalı tente , Tek tuş ile açıp kapatabileceğiniz kaliteli, kumandalı tente, ucuz tente sistemlerimiz. sektöründeki imalatlarımız; mafsallı tente, raylı tente, katlanır tente, kasetli tente, körüklü tente, katlamalı tente, şeffaf kapama, asma germe sistemleri ve kış bahçesi çeşitlerimizdir. Tek tuş ile zahmetsiz açıp kapatabileceğiniz kaliteli, otomatik tente, ucuz tente sistemlerimiz sizler için en kullanışlı hale getirilerek evinize, kafenize veya işyerinize profesyonel olarak uygulanır.

Beyaz Branda Zamanla yarıştığımız ve müşteri memnuniyetinin maksimum önemde olduğu günümüzde,üretim safhasından sonraki en önemli hizmet, üretilen ürünlerin zamanında ve eksiksiz müşterilerimize ulaştırılmasıdır.

Ürünlerimizin kalite çeşitliği yanında renk seçenek ve çeşitliği de oldukça fazladır. Üretim yaptığımız renk ve kalite dışında özel şartlar altında istenilen renk ve kalitede üretim yapma kapasitemiz mevcuttur.

Uzaktan Kumandalı Tente Sistemlerinin Özellikleri

Uzaktan kumandalı otomatik tenteler pratik kullanım açısından büyük avantajlar sağlarlar. Hafif oluşları ise bir diğer avantajları arasındadır. Bahçelerde ya da mekanlarda, bu tentelerin açılıp kapanması yaklaşık olarak 1 2 dakika içerisinde gerçekleştirilir. Branda malzemesinin hafif olması bu kolaylığı sağlar. Tente sensörü ya da motoru olarak adlandırılan kısım, açılıp kapanmayı sağlar ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Açılma yarıda kesilerek kısmı açık bir alan oluşturulabilir. Motor yer kaplayan bir sistem olmayıp, tente demirleri içerisinde yerleştirilen bir mekanizmadır ve kullanım kolaylığı açısından sorun yaratmayan bir pratikliğe sahiptir. Uzaktan kontrollü tenteler, kumanda üzerindeki ayarlar sayesinde, ısı yayabilme, ya da varsa spot ışıklarının kullanımını ayarlayabilme gibi seçenekler de sunarlar.

Hızla gelişen tente sektöründe faaliyet gösteren firmamız; Katlanır Raylı Tenteler, Stor Dikey Tente Sistemleri,

Yarı kasetli tente Branda kötü hava şartlarından bir sandık yardımıyla korunur.

 

Körüklü tente,Tente yukarı toplandığında kollar ve branda açık havada kalır.

Sarılabilir bordürlü tente Güneşe ve karşıdaki kişiler ya da binalara karşı koruma sağlar.

 

Pergole Tente Mekânı Fonksiyonelleştirme

Dört Mevsim Yaşatmanız için ideal, Açılır Kapanır Tenteler genellikle cafe restoran gibi mekanlarda, açık ve kapalı mekanların bir arada kullanılmasında olanak tanırlar. Mekan havalandırma işlevini en iyi şekilde gören bu sistemler, gerek görüldüğü durumunda kaldırılarak açık hava mekanı, gerek görüldüğü durumlarda ise indirilerek kapalı bir mekan oluşturulabilir. Bu tenteler kış bahçelerinin oluşturulmasında tercih edilirler ve aynı zamanda, doğru branda seçimi ile soğuktan koruyucu görevini de üstlenebilirler. Uzaktan kumandalı tenteler ile kısmı açık mekan oluşturmak da mümkündür. Böylece bir mekânı ikiye bölmek kolaylaşır ve buradan herkesin faydalanabilmesi mümkün olur.

Yorum yapın

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al

Beyaz Branda Çadır

Branda Fiyatları

Beyaz Tente Modelleri

Beyaz Çadır imalatı
Su Geçirmez Kumaşı